10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Kompletne rozwiązania systemowe

Budynki mieszkalne

Obiekty użytkowe

Przemysł

Sieci lokalne

O firmie

P.P.U. Agrocom Sp z o.o. sp. k. powstała w 1989 określając swoje główne kierunki działania w realizacji zadań inwestycyjnych na terenie całego kraju w zakresie projektowania i kompleksowego wykonawstwa kotłowni gazowych, olejowych i węglowych, stacji wymienników ciepła, instalacji wewnętrznych c.o., sieci cieplnych, instalacji elektrycznych oraz instalacji urządzeń energii odnawialnej zarówno dla dużych obiektów przemysłowych jak i dla domków jednorodzinnych.

 

P.P.U. Agrocom Sp z o.o. sp. k. wybiera na swoich dostawców producentów zapewniających najwyższą jakość wytwarzanych wyrobów i rzetelną informację techniczną i skuteczny serwis. Dzięki bliskim kontaktom handlowym i dużej wartości obrotów firma gwarantuje, że wysokiej jakości urządzeń towarzyszą rozsądne ceny.

 

Wiedza doświadczenie i umiejętności pracowników firmy „Agrocom” zdecydowały o tym, że dobra marka jaką posiadają dane urządzenia potwierdza się w opinii polskich użytkowników. W Ogólnopolskim Programie Promocyjnym Firma uzyskała certyfikat „Solidnego Partnera” potwierdzający rzetelność, wiarygodność i wysoką jakość wykonywanych przez siebie usług. Krajowa Izba Gospodarcza nadała naszemu przedsiębiorstwu tytuł „FAIR PLAY”.

 

› Sprawdź nasze referencje

› Zobacz naszą ofertę

 

Referencje

referencje

 

Baza referencji on-line

Uruchom bazę

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania systemowe Viessmann?

Poznaj program INSTALATOR

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!